» » Чи шкідливий сироватковий протеїн

17:11
Чи шкідливий сироватковий протеїн
Чи шкідливий сироватковий протеїн

Існує стереотипна думка, що спортивне харчування налєеить до заборонених препаратів, які можуть нашкодити здоров'ю, а від сироваткового протеїну можуть виникнути проблеми з чоловічою сексуальною силою. Однак така думка неправильна, і спростувати її не так складно, спираючись на наукові дослідження і просту логіку.

Сироватковий протеїн безпосередньо для спортивного харчування виготовляється нехитрим способом: зневоднення молочної сироватки. Тобто в ході приготування сиру залишається рідина – молочна сироватка. В одному літрі сироватки міститься разова порція протеїну. Однак випити за раз літр сироватки під силу не кожному, також її смак подобається далеко не всім. Тому виробники спортивного харчування готовий порошок сироватки збагачують ферментами і кондитерськими підсолоджувачами. Однак існують молочні фірми, які продають сироватковий білок в чистому вигляді, і спортсмени охоче його купують, так як немає переплати за бренд, ароматизатори і т.д. По суті, протеїнові коктейлі являють собою концентрат сироватки, розведений у воді. Шкоди від нього бути практично не може. Є один мінус: якщо це концентрат, то можуть виникнути проблеми з засвоєнням молочного цукру – лактози. Однак на такий випадок ви можете купити ізолят молочної сироватки, де лактози практично немає.

Плюс протеїнового коктейлю в тому, що він протягом 10-45 хвилин засвоюється, тобто розщеплюється на амінокислоти, які в свою чергу є будівельним матеріалом для м'язів.

А вживання протеїнових коктейлів пояснюється досить просто: спортсмени не в змозі задовольняти добову потребу організму в білку зі звичайної їжі. А, як відомо, без білка тваринного походження великі м'язи не побудуєш. У сироватковому коктейлі знаходяться всі необхідні амінокислоти і речовини, що сприяють зростанню м'язової маси. Міф про те, що протеїн може нашкодити потенції чоловіка, рівносильний тому, що шматок курячої грудки може спровокувати появу нежитю. Гормональні препарати, які використовують у своїй практиці культуристи, виглядають абсолютно по-іншому, і так, їх використання без консультації з лікарем може привести до небажаних наслідків. Також давайте не будемо забувати, що багато видів стероїдів без рецепта не продаються, а деякі взагалі заборонені. Спортивне харчування належить до категорії біологічно активних добавок та вітається спортивними лікарями, так як без його використання у атлета може виникнути плато в прогресі.

Успіхів!

Джерело: metronews.ru

Категория: news | Просмотров: 166 | Добавил: lulina(18-10-2017, 17:11)

   Понравилась статья - Чи шкідливий сироватковий протеїн Поделитесь ей с друзьями и колегами, нажав на кнопки социальных сетей, которые находяться ниже. Нам также будет приятно видеть Ваши мысли и отзывы в коментариях.


Добавить комментарий