» » Хитрощі кредиту готівкою

13:09
Хитрощі кредиту готівкою
Хитрощі кредиту готівкою
Перед отриманням кредиту готівкою потрібно проаналізувати велику кількість деталей, які стосуються вартості обслуговування вашої позики.

Не довіряйте рекламі на ТV
Коли банк проводить рекламну кампанію нових продуктів, він робить акцент на маленькій процентною ставкою. Складність для більшості позичальників полягає в тому, що така ставка пропонується лише обмеженому колу клієнтів, у яких ідеальна кредитна історія, дуже високий рівень заробітку, є можливість зробити забезпечення через заставу або поручительство і т. п. Для інших клієнтів вартість позики виявляється куди дорожче. Крім цього, в рекламних кампаніях ніколи не повідомляється про комісійні збори, неустойки та штрафи, які іноді збільшують вартість онлайн-кредиту в кілька разів.

Можливі комісії по кредитам готівкою
Оскільки у кожного банку є власні кредитні програми, види і розміри комісій також сильно відрізняються. Завжди дізнавайтеся про комісійних до отримання грошей. Бувають комісії наступних видів: за консультацію, обслуговування позики, видачу грошей, поповнення кредитного рахунку, за переклади, конвертацію, внесення грошей через сторонні організації і т. д.

Вимога застави або поруки для кредитів
Дуже часто банки не повідомляють в рекламі про те, що може знадобитися поручитель для забезпечення низької процентної ставки (або заставлене майно). Поручителем може виступити будь-яка людина, який готовий виконувати позичальника за його зобов'язання. У вигляді застави часто використовуються об'єкти нерухомості, автомобільний транспорт, ювелірні вироби, цінні папери.

Страхування кредиту
Якщо позичальник не збирається страхувати себе і своє майно на період дії кредитної угоди, банк може відмовити в позику. Безумовно, страховка сильно збільшить вартість позики, але саме так банк намагається убезпечити себе, адже якщо з заставою або позичальником щось станеться, він зуміє компенсувати збитки через страхову компанію. Деякі банки не вимагають обов'язкового страхування, але зате процентна ставка у них вище.

Труднощі з поверненням грошей по кредитам
У договорі завжди вказаний графік платежів, і якщо з якихось причин черговий платіж зробити не виходить, банк штрафує позичальника за кожен день прострочення. Ось чому краще всього заздалегідь сповістити банк про що з'явилися проблеми. Швидше всього, у цьому випадку клієнтові дадуть можливість зволікати з виплатою боргу.

Висновок цієї статті
Отже, потрібно дуже уважно вивчати договір про надання кредиту готівкою до його підписання. При правильному підході кредит може стати помічником у важку хвилину, але при переоцінці своїх можливостей він перетвориться в кабалу. Не оформляйте позику, якщо платежі по ньому будуть перевищувати 40% від вашого доходу за місяць. І якщо рекламна кампанія банку обманює вас, то пошукайте більш відповідні пропозиції до інших фінансових організаціях.
Категория: news | Просмотров: 571 | Добавил: lulina(31-05-2016, 13:09)

   Понравилась статья - Хитрощі кредиту готівкою Поделитесь ей с друзьями и колегами, нажав на кнопки социальных сетей, которые находяться ниже. Нам также будет приятно видеть Ваши мысли и отзывы в коментариях.


Добавить комментарий