» » Головні помилки жінок у флірті - ПЕРЛИНА

18:40
Головні помилки жінок у флірті - ПЕРЛИНА
Головні помилки жінок у флірті - ПЕРЛИНА

Практично кожна дівчина припускається помилок, коли фліртує. І відбувається це досить часто. Справа в тому, що є особисті кордону, переходити які не рекомендується. Кожна людина намагається ретельно охороняти свій особистий простір. Тому коли дівчина робить ті чи інші помилки, молодої людини, це може просто відлякати від неї. А щоб такі помилки дівчини при флірті не допускали, потрібно знати про них докладніше.

Про це пише сайт порад Перлина.

1. Однією з найпоширеніших помилок дівчат при флірті є, що вони просто обожнюють поговорити. Але не всі з них пам’ятають, що робити так можна тільки в компанії подруг. Тараторити без угаву з чоловіком не слід. Адже ви повинні спілкуватися, тобто взаємно обмінюватися інформацією. В іншому випадку це буде просто ваш монолог, а хлопець виступить в якості звичайного слухача. В результаті чоловік зробить висновок, що не так сильно і цікавий вам.

Невдалий фліртДжерело: bm.img.com.ua

2. Наступна помилка дівчат схожа з попередньою. Різниця полягає в тому, що дівчина непросто базікає, вона говорить тільки про себе. У підсумку за кілька годин побачення хлопець дізнається про неї всю детальну біографію. І дівчина автоматично перестає бути цікавою. Він уже все про неї знає, немає ніякої загадки, ігри. Тому не потрібно постійно говорити тільки про себе. Краще взагалі говорити поменше і побільше слухати його, ставити запитання.

3. Під час флірту все, про що ви говорите має бути легким і повітряним. Це точно не той момент, де потрібно розповідати про свої проблеми, невдачі, переживання. Теми про те, який на роботі завал, який колишній негідник і інше залиште на потім. Хоча про колишнього і зовсім згадувати не варто. Проблеми почнуть обтяжувати вашу розмову, атмосфера стане натягнутою, злегка негативною. Тому говорите про щось приємне, веселе, цікаве.

4. Ще однією помилкою дівчат є те, що вони можуть буквально не зводити очей з чоловіка. Зоровий контакт, безумовно, повинен бути присутнім. Але все добре в міру. Його не повинно бути занадто багато. Нікому не сподобається, якщо його співрозмовник весь час буде буквально не зводити з нього очей. Поставте себе на його місце, вас би теж це початок напружувати, ви б насторожилися. Чоловік буде просто незатишно себе відчувати, не зможе розслабитися. І ніякого флірту не вийде.

Флірті

5. Помилкою дівчат при флірті є і те, що вони намагаються спокусити за допомогою явного тілесного контакту. І знову помилка. Як і в попередньому пункті просто поставте себе на місце чоловіка. Ви б навряд чи зраділи, почни він вас чіпати відразу ж, як підвернулася можливість. Тому і хлопцю це не сподобається. Пам’ятайте про особистий простір, ретельно захищеному кожною людиною. Флірт є легкою, ненав’язливою формою спілкування. Не слід постійно чіпати хлопця.

помилки при фліртіДжерело: perluna.com.ua

6. В гонитві за вподобаним чоловіком багато дівчат зовсім забувають про те, що в будь-якій ситуації треба залишатися собою. І ця ще одна помилка дівчат. Вони так сильно хочуть сподобатися, що починають приймати дивні пози і вдають із себе тих, ким не є насправді. Наприклад, це може бути награна посмішка, сміх, руху, великі схожі на лялькові, ніж на людські, природні. Якщо ви вважаєте, що таким чином завоюєте його увагу і симпатію, ви помиляєтеся. Чоловіки люблять тих, хто може просто бути собою.

Категория: news | Просмотров: 1125 | Добавил: lulina(11-04-2016, 18:40)

   Понравилась статья - Головні помилки жінок у флірті - ПЕРЛИНА Поделитесь ей с друзьями и колегами, нажав на кнопки социальных сетей, которые находяться ниже. Нам также будет приятно видеть Ваши мысли и отзывы в коментариях.


Добавить комментарий