» » Фільм Бетмен проти Супермена - протистояння в режимі онлайн

18:51
Фільм Бетмен проти Супермена - протистояння в режимі онлайн
Фільм Бетмен проти Супермена - протистояння в режимі онлайн

Якщо попередній фільм тепер уже дилогії Зака ​​Снайдера ставив перед собою за мету просто не провалитися, і в підсумку впорався з цим начебто не мудрим завданням не без зусиль, то перед новим проектом стояли куди більш серйозні перспективи. Тепер «Ворнер» ставили перед командою авторів фільму, не багато не мало, стати врівень з гребущими гроші лопатою чарівниками з діснеївського «Марвела», а саме - об'єднати на екрані двох головних супергероїв всесвіту DC і дати старт нескінченної епопеї Ліги справедливості та іншим Мета- людям, а також, як мінімум, закріпити за Беном Аффлеком роль чергового, пост-нолановского Бетмана.

Зауважимо для себе, що всі ці вимоги чисто продюсерські, і для всього франчайза в цілому було б непогано, якби новий фільм онлайн вийшов успішним, але таким, знаєте, без вишукувань, просто черговий фільм в ряду, на відміну від попередника, хоча, здавалося б, екранне протистояння Людини зі сталі і Темного лицаря на такий статус цілком могло б претендувати просто за фактом свого існування. Подивитися трейлер фільму онлайн Бетмен проти Супермена можна на сайті http://ukrainefilm.com/.

Та і Зак Снайдер, в загальному, це не Брайан Сінгер, і не брати Руссо, комерційний проходняк - не його фішка, від нього фанати досі чекають прориву, яких проривів в його кар'єрі можна нарахувати цілком помітне число, так що рівень очікувань від цього фільму онлайн майже всупереч старанням піар-служби «Ворнер» був досить високий. Та й перший трейлер виробляв рівно це враження - дійсно нове слово в Бетмана (що на тлі ніяк не вщухаючої фанатської істерики ноланоманів цінне саме по собі), дійсно нове слово в Супермена (куди більш традиційне «Супермен існує і він американець» відправлено на смітник історії ), похмуре суворе протистояння таємного месника і явленого майже-бога: це все було як мінімум цікаво, а як максимум - могло стати саме тим самим проривом, який нам обіцяли фільм назад.

На жаль, всі ці аванси були спущені в унітаз виходом другого трейлера. Всі ці традиційні суперлиходії, дурні жарти і Вундервуман в кадрі, було повне відчуття, що Снайдера зв'язали, викрали, а на його місце поставили Девіда Гойер, за кадром чути сатанинський сміх майстрів надприбуткової жуйки з «Марвел». Шок був такий сильний, що вся креативна команда «Ворнер» була поставлена ​​в рушницю, випускаючи ролик за роликом, весь сенс яких полягав у тому, щоб стерти з пам'яті глядача той кричущий афронт. Невідомо, що при цьому відбувалося в монтажних, і чи встигли викинути щось із зовсім «гойеровского» до викочування фільму в кінотеатри, але, думається, навіть якщо не викинули нічого, наміри такі в надрах студії на тлі фанатської істерики в мережі напевно виникали .

Так що якась інтрига перед прем'єрою фільму зберігалася, інша справа, що вона була радше негативною - все зовсім погано чи погано, але не зовсім? Саме в цих межах коливалися досі відгуки, далі буде тільки гірше, і гірше для кіно в цілому - тому що негатив має властивість розростатися, і в міру формування загального глядацького консенсусу рейтинги тільки падають.

Давайте ж разом розберемося, що в підсумку ми маємо в кінозалах. Для початку про Лігу справедливості і інших і досить численних «тізера тізера», щедро розкиданих по хронометражу. Найсмішніший момент тут, звичайно, не за Вундервуман, хоча вона намагалася, викликала фейспалм навіть у самих упертих фанатів класики графічного роману. Такий олдскульний кінокомікс, здавалося, помер давним-давно природною смертю, а тут вона як. Але куди крутіше виявився епізод з Акваменом у виконанні Джейсона Момоа. Краще б вони перезняли той самий епізод з «Антуражу», який нібито був тизером до однойменного фільму Джеймса Кемерона. Тут повинен бути гикаючий сміх.

Все це, як і передбачалося, нітрохи тут не потрібно, і може бути сприйнято виключно в якості нав'язливої ​​реклами, з тим же успіхом в марвеловських коміксах міг з'явитися Міккі-Маус, так само як і затяжні погляди неголеного Аффлека на захід з усіма його передчуттями під монолог Айзенберга - зрозуміло, не більше ніж досить незграбні зазивалки, від яких навіть всеїдний марвеловскій глядач тільки морщиться.


Що стосується основного складу персонажів, то на жаль, і Лоїс, і сенаторша, і російська Русский, всі вони в цій історії служать такими вставними милицями, що часом їм самим ніяково - ось це мука перед вибухом, що це було? Або вставною міні-детектив з кулею, це вкрадено з сценарію, забракованого в серіалі «Батьківщина»? У всякому разі, навряд чи можна собі уявити глядача, який буде захоплюватися новизною настільки тонкого сценарного ходу.

Хоча в цілому свіжий образ Лекса Лютора у цьому фільмі онлайн дійсно вартий більшого. Однак стараннями сценариста, режисера і безпосередньо Айзенберга той вперто продовжує грати Цукерберга, а монологи йому, здається, писав генератор випадкових чисел. Але ж видно ж, що парняга може самостійно витягнути на собі весь фільм онлайн, але це вийде не суворий комікс, а полегшена версія «Загону самогубців», чого творці в даному випадку зовсім не планували.

А тому давайте розбиратися з головними героями, тим більше що залишився неохопленим головний злодій - на цей раз взагалі істота фактично нежива, та ще й досить невиразна у спецеффектних. І єдиний шанс фільму онлайн розкритися в своїй початковій ідеї укладений, зрозуміло, в парі протагоністів Бетмена і Супермена.

І тут ніби все куди краще, Бетмен з щелепою Аффлека успішно галюцинує, часом перетворюючи фільм в суміш нічного кошмару з наркотріпом, Супермен перемежовує ванну з Лоїс і черговий порятунок кошеня з дерева, і конфлікт між майже безсилим старіючим Бетманом і поступово бронзовіючим у власній пишноті Суперменом цілком міг бути розгорнутий в повноцінну драму, коли поступово низка помилок, прорахунків і банального непорозуміння перетворює двох героїв в пару лютих ворогів, але ... але.

Матеріал взят з сайту: http://ukrainefilm.com/.

 

Категория: news | Просмотров: 413 | Добавил: lulina(1-04-2016, 18:51)

   Понравилась статья - Фільм Бетмен проти Супермена - протистояння в режимі онлайн Поделитесь ей с друзьями и колегами, нажав на кнопки социальных сетей, которые находяться ниже. Нам также будет приятно видеть Ваши мысли и отзывы в коментариях.


Добавить комментарий